همکاری گروه آتیه درخشان ذهن با شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور

شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور چیست؟

شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور در سال ۱۳۵۵ به منظور تامین مواد اولیه صنعت فرآورده های دیرگداز کشور، تاسیس گردید. در این راستا، در سال ۱۳۶۸، عملیات احداث کارخانه تولید اکسید منیزیم سینتره در استان خراسان جنوبی، آغاز شد و در سال ۱۳۷۲، این کارخانه با تولید سالانه ۳۰۰۰۰ تن اکسید منیزیم سینتره در عیارهای مختلف به بهره برداری رسید. پس از آن، در سال ۱۳۸۳ به منظور ثبات کیفی محصولات و حداکثر استفاده از ذخایر معدنی منیزیت، یک واحد گندله سازی کلینکرهای پایه منیزیایی احداث و راه اندازی گردید. همچنین در سال ۱۳۹۳، به منظور ایجاد ارزش افزوده در پاسخ به نیازهای مشتریان محصولات مرغوب منیزیایی، یک واحد تولید منیزیای ذوبی احداث و به بهره برداری رسید.

در راستای اهمیت به سلامت روان و تاثیر آن در زندگی حرفه ای افراد، گروه آتیه درخشان ذهن همکاری خود را با شرکت تهیه و تولید نسوز آغاز کرد

سلامت روان کارکنان هر سازمان از چنان اهمیتی برخوردار است که مدیران هر شرکت را بر آن می دارد تا ضمن اهمیت به این عامل مهم در جهت رفع مشکلات احتمالی قدم برداشته و از این طریق در بهبود عملکرد و در نتیجه آن ارتقا سازمان اثر بخش‌باشند.
ب همین منظور و در راستای کمک به ارتقاء سلامت و عملکرد کارکنان سازمانها، گروه آتیه درخشان ذهن، تفاهم نامه ای را به منظور ارزیابی سلامت روان و کمک به ارتقاء عملکرد پرسنل شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور منعقد نموده است.
این قرار داد به منظور غربالگری پرسنل محترم شرکت و ارائه راهکارهای موثر جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و حرفه ای افراد می باشد که بی شک اثرات آن در زندگی آنها نمود پیدا خواهد کرد.

گروه آتیه درخشان ذهن ضمن تقدیر از دیدگاه والا و ارزشمند مدیران شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور ، آرزومند است که این همکاری در بهبود عملکرد همکاران مثمر ثمر واقع شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!