پروفسور رضا رستمی پژوهشگر برجسته دانشگاه تهران

از دکتر رضا رستمی به عنوان پژوهش گر برجسته دانشگاه تهران تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران تجلیل شد.

بیست و پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران همزمان با گرامی داشت هفته پژوهش به منظور معرفی و تجلیل از 65 محقق برتر برگزار شد.

عکس مربوط به رویداد

در این مراسم که با حضور رئیس محترم دانشگاه تهران برگزار شد ضمن معرفی و تقدیر از ۴۷ برگزیده از کتاب جناب آقای دکتر محسن جهانگیری استاد محترم فلسفه دانشکده ادبیات و علوم انسانی به عنوان سه فیلسوف غرب رو نمایی شد. آقای دکتر نیلی رئیس دانشگاه در سخنرانی خود به رده بندی دانشگاه ها و لزوم نظارت و توجه دانشگاه به این مقوله بین المللی سازی به عنوان یک هدف مهم در دانشگاه و قدیمی بودن شیوه های آموزشی اشاره نمود. به گزارش این روابط عمومی در این مراسم که با حضور رئیس مسئولان و اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران و جمعی از پژوهشگران برگزار شد رئیس دانشگاه تهران دکتر محمود نیلی احمدآبادی با تبریک به برگزیدگان و بیان اینکه این جشنواره یکی از رویدادهای بسیار مهم این دانشگاه است خاطرنشان کرد که کسانی که از شروع این جشنواره خاطره خوبی دارند به خوبی شاهد رشد و پیشرفت دانشگاه در حوزه پژوهشی هستند اما امروزه ما شاهد آن هستیم که دستاوردهای پژوهشی در دانشگاه تهران بسیار گسترده و عمیق تر شده است نیلی احمدآبادی سخنان خود را با رویکرد نقش تعامل بین جامعه و دانشگاه ادامه داد او با بیان اینکه دانشگاه باید احساس مسئولیت کند گفت:«خوشبختانه دانشگاه تهران همواره سعی کرده این احساس مسئولیت را از خود نشان دهد ولی در مقابل از طرف دستگاه‌های دیگر هم باید تقاضا و اعلام نیاز صورت بگیرد».

عکس مربوط به رویداد

در این مراسم آقای دکتر رحیمیان معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن خوشامدگویی به حاضران و تقدیر از برگزیدگان و دست اندرکاران جشنواره گزارشی از اقدامات انجام شده توسط معاونت پژوهشی دانشگاه ارائه نمودند.

رحیمیان در سخنان خود گفت برگزاری این جشنواره و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه می تواند زمینه های تمرکز و توجه بیشتر به ابعاد مختلف پژوهش و فناوری را فراهم آورد او همچنین تصریح کرد حوزه معاونت پژوهشی در جهت تحقق اهداف برنامه سوم دانشگاه و با هدف ارتقای جایگاه بین المللی دانشگاه تهران گسترش ایده پردازی و کارافرینی ارتقای اخلاق و مسئولیت پذیری اجتماعی اهتمام می نماید.

در این جشنواره که ، پژوهشگران و دانشجویان در آن شرکت داشتند منتخبین بیست و پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه ها و واحدهای علمی و پژوهش کشورمان در چندین بخش شامل پژوهشگر پیشکسوت، پژوهشگر برجسته، پژوهشگر نمونه، پژوهشگر جوان نمونه، طرح های پژوهشی بنیادی نمونه، طرح های کاربردی برجسته، طرح های کاربردی نمونه، طرح های کاربردی ویژه، ایده برتر، دستاوردهای پژوهشی ویژه، آزمایشگاه نمونه، کتابخانه نمونه، شرکت فناور نمونه، کارشناس پژوهشی نمونه، دانشجوی پژوهشگر نمونه در مقطع دکتری، دانشجوی پژوهشگر نمونه در مقطع کارشناسی ارشد، رساله نمونه در مقطع دکتری و پایان نامه نمونه در مقطع کارشناسی ارشد معرفی و تجلیل شدند.

یکی از برگزیدگان طرح کاربردی نمونه دکتر رضا رستمی است که در اینجا بیشتر با ایشان آشنا خواهید شد.

تحصیلات دکتر رضا رستمی در مقطع دکترا، پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۵

در مقطع دکترای تخصصی،در رشته روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال ۱۳۸۱

و عنوان پایان نامه دوره تخصصی روانپزشکی با موضوع بررسی شیوع اختلالات روانی و برخی عوامل موثر بر آن در دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۹ است.

رضا رستمی در حال حاضر استاد دانشگاه تهران است. ایشان در حال حاضر ریاست کلنیک روانشناسی گروه آتیه درخشان ذهن را بر عهده دارند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!