آتیه، رویکردی نوین در تشخیص و درمان اختلالات روان‌شناختی

روزنامه جام جم طی مصاحبه ای با دکتر آسیه رضایی نیاسر، معاون درمان گروه دانش‌بنیان «آتیه درخشان ذهن»، به جدیدترین روش‌ها و به‌روزترین تجهیزات برای شناسایی و درمان فناورانه اختلالات رفتاری و شناختی پرداخت.

newspaperimgl 5983 14

در این مصاحبه دکتر آسیه رضایی متخصص روانشناسی شناختی، با روزنامه جام جم در تاریخ 19 تیر1400 در مورد تمرکز بر آخرین دستاوردهای تحقیقات حوزه علوم اعصاب شناختی و همچنین شناسایی و ریشه‌یابی اختلالات صحبت کردند.

همچنین دکتر آسیه رضایی ،در مورد امکان ریشه یابی بسیاری از مشکلات روان‌شناسی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، دوقطبی و… توضیح دادند:

«اگرچه هنوز راه زیادی تا درک کامل دنیای ناشناخته مغز باقی‌مانده است، اما با دانش امروز و دستگاه‌های توسعه یافته در این حوزه، می‌توان عملکرد بخش‌های مختلف مغز را در زمان بروز اختلالات مختلف بررسی و براساس آن، مدل درمانی مورد نیاز برای فرد را تجویز کرد تا عملکرد مغز به حالت عادی بازگردد. تأکید ما در کلینیک آتیه استفاده از همین دستاوردهای فناورانه در هر دو حوزه تشخیص و درمان است.»
در ادامه به مباحث ارائه خدمات علوم شناختی به تمام گروه های سنی , خدمات درمانی آتیه، خدمات درمانی کودکان و نوجوانان، افق های پیش رو گروه آتیه درخشان ذهن و درآخر خدمات شخصی آتیه توضیحاتی را ارائه دادند.

میتوانید متن کامل مصاحبه را در لینک زیر ببینید.

https://jamejamdaily.ir/Newspaper/Page/5983/Life/14/0

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!