درباره کلینیک

کلینیک نقشه مغزی آتیه درخشان ذهن به عنوان نمایندۀ انحصاری مرکز HBimed سوئیس ، مجهز به روزآمدترین و دقیق ترین دستگاه های ثبت از جمله دستگاه ثبت میتسار (Mitsar) کشور روسیه و نوروامپ (Neuroamp II) کشور آلمان ، به روزترین نرم افزارهای تحلیل (Neuroguide, HBimed) و مجرب ترین متخصصین ثبت، یک مرکز منحصر به فرد در ایران به شمار می رود . ارتباط مستمر و مشاورۀ علمی با برجسته ترین متخصصان حوزۀ تصویربرداری مغز در قالب کارگاه ها و جلسات ماهیانه کمک شایانی به ارتقای کیفیت این کلینیک و پیشتاز بودن آن کرده است.

  • تشخیص مبتنی بر نقشۀ مغزی در کلینیک نقشه مغزی در کنار مصاحبۀ بالینی و انجام تست های هیجانی- رفتاری- شناختی، دقیق ترین و جامع ترین تشخیص برای انواع مشکلات روانشناختی از جمله اختلال نقص توجه- بیش فعالی، افسردگی، وسواس و … خواهد بود.

  • مرکز آتیه همواره پیشتاز کیفیت در درمان های تکنولوژیک از جمله نوروفیدبک، TMS، tDCS و … بوده است. یکی از دلایل آن تعیین پروتکل برای این تکنولوژی ها از طریق نقشۀ مغزی بوده است. مسلما معتبرترین روش برای تعیین پروتکل در درمان های تحریکی و تنظیمی مغز استفاده از ابزاری برای بررسی مستقیم مغز است تا آزمون و خطا را به حداق برساند.

  • پس از تشخیص دقیق و تعیین پروتکل درمانی، همواره نیاز به بررسی ریزترین تغییرات درمان است. مرکز آتیه مستقیما در آزمایشگاه نقشه برداری مغز به شما می گوید درمان مورد استفادۀ شما (دارو، روان درمانی، TMS، نوروفیدبک و … چقدر برای شما موثر بوده است.
Previous slide
Next slide

فرآیند پذیرش به دو شکل عمده صورت می پذیرد:

مراجع با ورود به کمیسیون و تشخیص اولیه روانپزشک و روانشناس، در صورت نیاز به آزمایشگاه روان سنجی و نقشه مغزی مراجعه می‌کند و آزمون های متناسب با تشخیص اولیه، از وی گرفته می‌شود. سپس، نتایج آزمون و نقشه مغزی به کمیسیون برای تشخیص نهایی ارائه می‌گردد. لازم به ذکر است که با توجه به نتایج اولیه آزمون‌ها و نقشه مغزی، ممکن است آزمون های تکمیلی (از جمله Erp) به شما پیشنهاد شود.

در این فرآیند میتوانید جهت ارزیابی وضعیت مغزی در حالت استراحت و فعالیت به کلینیک نقشه برداری مراجعه (آنلاین و یا حضوری) کرده و با توجه به سن شما نوبت دهی جهت انجام تست ها صورت پذیرد . در ادامه و پس از انجام نتایج یک جلسه مصاحبه روانشناسی برای شما برنامه ریزی خواهد شد که در آن به تفسیر نقشه مغزی شما پرداخته خواهد شد و در صورت نیاز به کلینیک مربوطه جهت درمان مختص شما ارجاع خواهد شد.

شرایط پیش از نقشه مغزی

لطفا موارد زیر را پیش از انجام نقشه مغزی رعایت فرمایید:
رعایت زمان
پنج ساعت قبل:مواد کافئین دار و سیگار مصرف نکنید.
هشت ساعت:دارو خصوصا ریتالین مصرف نکنید (استفاده داروی بیش از یکماه و مصرف روزانه تحت نظر پزشک ،بلامانع است).
دو روز:نوشیدنی های الکلی مصرف نکنید.
شب قبل:سرتان را با شامپوی ایرانی (شامپوی بدون نرم کننده) بشویید.
درصورت استفاده از عینک،حتما آنرا همراه داشته باشید.
حضور یکی از والدین همراه افراد زیر 18 سال الزامی است.
مدت زمان حضور شما در مرکز دو تا سه ساعت خواهد بود.
خسته و گرسنه نباشید.

ممنون از همکاری شما

ویدئوها

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!